Bodrum Teknik Yapı, kat karşılığı/hasılat paylaşım usulü inşaat veya her türlü inşaat işlerinin yapımının taahhüt edilmesi kapsamında, inşaat öncesi proje tasarım safhalarından başlayarak, müşterinin istekleri doğrultusunda, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hedeflenen, süre ve maliyette, proje ve dizayn desteği, alt yapı işleri, kaba inşaat işleri, ince inşaat işleri ile elektrik ve mekanik tesisat işleri dahil her türlü organizasyonu gerçekleştirir.


Bodrum Teknik Yapı, kendi yapmamış olsa bile, mimari yenileme işleri ile önceden kullanılmış yada kullanım ömrü bitmek üzere olan yapı veya yapı malzemelerinin renovasyon, restorasyon çalışmalarınını da üslenir, peyzaj ve çevre düzenlemelerini yaparak ekonomik-fonksiyonel-verimli yapılar oluşturur ve proje sahibine teslim eder.

Firmamız, bugüne kadar, kaliteye önem veren anlayışı ile birçok projeye imza atmış ve bu projelerde başarılı uygulama operasyonları ile yüksek referanslar oluşturmayı başarmışdır. Uzun yıllardır sektörde hakettiğimiz yerde bulunmamızda bunun bir göstergesidir.