Şirketimizin temelleri, uzun yıllar inşaat sektörünün değişik alanlarında faaliyet gösteren iki arkadaşın bir araya gelerek bilgi ve birikimlerini birleştirmeleriyle oluşturdukları sinerjiyle atılmıştır.


Bodrum Danışmanlık İnşaat Turizm ve Dış Tic. AŞ

BİZ KİMİZ

Şirketimiz,inşaat taahhüt, inşaat malzemeleri,emlak alım satım, pazarlama, danışmanlık ve aracılık hizmetleri sunmasının yanı sıra, aynı zamanda, kontrol, eğitim, değerlendirme,tespit, klaslama, denetim ve belgelendirme gibi faaliyetleri de gerçekleştiren bir ” gözetim ve risk önleme" kuruluşudur. Şirketimiz faaliyetleri, hizmetlerimiz bölümünde dört ana başlık altında anlatılmaktadır.

MİSYONUMUZ

Gayrimenkulle ilgili her türlü taleplerinizi, prestijli ofislerimizde, kendini işine adamış Bodrum Teknik Yapı AŞ profesyonelleri ile sonuçlandıran kurum olmak

VİZYONUMUZ

Müşterilerle her buluşmamızın mutlulukla sonuçlanması

DEĞERLERİMİZ

Gayrimenkul sektöründe her an gelişen ve farklılık yaratan bir marka olarak, kalite politikamızı, iş süreçlerimizi sürekli iyileştirmek, müşterilerimizle iletişimi ve ilişkileri olumlu bir şekilde yürüterek zamanında gerekli hizmet desteğini vermek ve ilişkilerin sürdürülebilir olmasını sağlamak olarak belirledik. Başarılarımızın altında yatan en önemli nedenlerden bazıları; takım çalışmasına, paylaşıma ve kişisel gelişime olan bağlılığımızdır. Bu günü kurtarmaktan ziyade yarınlara yatırım yapmayı düşünmek gerektiğinin bilincindeyiz.

Firmamız, çalışanlarına “profesyonellik düşüncesini” benimsetmiş, kendine has bir kurumsal kültür oluşturmuştur. Firmamız,bu düşünceleri bir sistem haline getirirken, altyapısının hazır olması, şirketin kişilerden ziyade kurallara, standartlara, prosedürlere sahip olması, kendine özgü yöntem ve usulleriyle diğer şirketlerden ayrılmaktadır.

Bütün bu değerlerimizin ışığında, sizlerle tanışmak, kurumsal kimliğimiz ile bilgi ve teknolojinin her türlü imkanından yararlanan ve kendi dilinizde iletişim kurabileceğiniz uzman kadrolarımızla, gayrimenkulle ilgili her türlü işinizde çözüm ortağınız olmak isteriz.

Grup şirketlerimiz, tüm süreçlerde şeffaf ve iletişime açık bir yapıdadır, bu sayede tüm müşterilerimiz, ofis ve danışmanlarımıza, istedikleri zaman tüm iletişim kanallarından ulaşabilmektedir. Bodrum Danışmanlık İnşaat Turizm ve Dış Tic. AŞ paydaşlarıyla beraber büyük bir ailedir.